Producenci

 • Assa Abloy

  Assa Abloy

  ASSA ABLOY oferuje najszerszą gamę dostępnych na rynku rozwiązań w dziedzinie otwierania drzwi. Grupa posiada wiodącą pozycję w szybko rozwijającym się segmencie zabezpieczeń elektromechanicznych, takich jak kontrola dostępu, technologie identyfikacji, automatyka drzwiowa oraz rozwiązania hotelowe.

 • Gamar

  Gamar

  Gamar to powszechnie rozpoznawalna marka klamek i zawiasów, która stanowi synonim wysokiej jakości, estetyki i profesjonalizmu. Marka, która pozyskała swoich zwolenników nie tylko na rynku polskim, ale również poza granicami kraju.

 • GEZE Sp. z o.o.

  GEZE Sp. z o.o.

  Geze jest liderem na polskim rynku automatyki drzwiowej, samozamykaczy, okuć do drzwi i okien, urządzeń oddymiających i przewietrzających oraz systemów zabezpieczeń. W ofercie GEZE Polska są nie tylko kompleksowe rozwiązania dla inteligentnych budynków, ale również szeroki zakres profesjonalnych usług serwisowych.

 • Infinity Line Sp. z o.o.

  Infinity Line Sp. z o.o.

  Spółka Infinity Line oferuje nowe spojrzenie na klamki, proponuje innowacyjne rozwiązania kształtu i charakteru okucia. Celem firmy jest, aby każda klamka drzwiowa była czymś więcej niż kawałkiem błyszczącego metalu uczepionego do drzwi. Wszystkie modele cieszą oko nową linią, łącząc to z wygodą dla dłoni.

 • LOB S.A.

  LOB S.A.

  Oferta LOB S.A. to kilkaset różnorodnych produktów z branży okuć budowlanych. Aby sprostać wyzwaniom rynku LOB S.A. dba o jak najwyższą jakość wyrobów oraz doskonali metody produkcji. Duża grupa produktów posiada atesty i certyfikaty odporności na włamanie.

 • Pol-Soft

  Pol-Soft

  Pol-Soft specjalizuje się w zawiasach dostępnych według wielu międzynarodowych i lokalnych standardów, oraz w zawiasach z regulacją.

 • Wala Sp. z o.o.

  Wala Sp. z o.o.

  Wala spółka z o.o. jest czołowym producentem okuć do stolarki aluminiowej. Oferta firmy obejmuje pełną gamę uchwytów, zawiasów i rygli drzwiowych. Produkcja odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii stosowanych w tej gałęzi przemysłu.

 • Wilka

  Wilka

  Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją zamków, wkładek bębenkowych i systemów klucza. Znak towarowy WILKA jest na całym świecie gwarantem wysokiego standardu jakości wyrobów.