Historia

Firma MAS-MET powstała w kwietniu 2010 roku w miejsce zlikwidowanej Hurtowni Firmowej LOB S.A. w Bydgoszczy. W związku z reorganizacją struktur handlowych firmy LOB S.A., nasza firma została autoryzowanym dystrybutorem wyrobów LOB. W styczniu 2011 roku dołączyliśmy do programu LOB Partner, stając się jednocześnie jednym z najważniejszych sprzedawców okuć budowlanych znanego producenta z Leszna. Na początku 2018 roku, w momencie włączenia firmy LOB S.A. do grupy ASSA ABLOY, zostaliśmy oficjalnym partnerem światowego lidera w segmencie zabezpieczeń.

Założycielem firmy MAS-MET jest Piotr Masiakowski, który swoje doświadczenie zawodowe zdobywał od 1998 roku jako doradca regionalny LOB S.A., a później jako pracownik Hurtowni Firmowej LOB. W początkowym okresie działalności, nasza hurtownia znajdowała się przy ulicy Ugory w Bydgoszczy, natomiast w maju 2017 roku siedziba firmy została przeniesiona na ulicę Ziemską w Bydgoszczy. Tym samym zaistniała możliwość intensywnego rozszerzania oferty produktowej.

 

Oferta

W swojej ofercie posiadamy wiele różnorodnych produktów z branży okuć budowlanych: zamki, kłódki, wkładki bębenkowe, zamykacze drzwiowe, elektrozaczepy, klamki oraz zawiasy. Zajmujemy się również dystrybucją systemów hotelowych i Master Key. Wychodząc na przeciw dynamicznie rozwijającemu się rynkowi zabezpieczeń elektromechanicznych, do sprzedaży wprowadzamy nowoczesne rozwiązania zabezpieczeń, między innymi wkładki elektroniczne, systemy kontroli dostępu oraz automatykę drzwiową.

Ofertę kierujemy do wszystkich podmiotów gospodarczych: sklepów, hurtowni, firm handlowych, marketów, producentów stolarki otworowej, obiektów użyteczności publicznej, instytucji i odbiorców indywidualnych.

 

Cele

Od początku działalności firmy naszym głównym założeniem jest zapewnienie jak najwyższej jakości oferowanych towarów w atrakcyjnych cenach. Doskonale zdajemy sobie również sprawę z faktu, że dobra znajomość potrzeb Klientów znacznie przyspiesza realizację zamówień. Dlatego stale monitorujemy sytuację rynkową, aby w ten sposób móc sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów. Głównym atutem firmy MAS-MET jest szeroki asortyment, a przede wszystkim miła i profesjonalna obsługa.

 

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością naszego katalogu i nawiązania stałej współpracy.