dostawa_zwroty

Szczegóły dotyczące metod dostawy i zwrotów zamówionych produktów zostały określone w Regulaminie naszego sklepu internetowego.

Po dokonaniu zakupów, Klient może skorzystać z dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy w Bydgoszczy. Współpracujemy z firmą FedEx, dzięki temu możliwy jest bardzo krótki czas dostawy. Produkty dostępne na magazynie wysyłamy tego samego lub kolejnego dnia roboczego. W przypadku braku dostępności danego produktu, zamówienie zostanie zrealizowane w terminie wskazanym w opisie lub po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym. Wszystkim Klientom naszego sklepu internetowego, przysługuje prawo zwrotu produktów typowych, natomiast produkty tworzone według indywidualnych potrzeb Klienta, nie podlegają wymianie i zwrotowi.

Ceny w naszym sklepie internetowym są podane w polskich złotych i są cenami brutto (uwzględniają podatek VAT). Całkowita wartość zamówienia składa się z wartości zakupionych produktów oraz kosztów dostawy, które na terenie Polski wynoszą:

  • przy wartości zakupionych produktów powyżej 650,00 zł brutto: dostawa darmowa,
  • przy wyborze przesyłki kurierskiej: 22,76 zł brutto,
  • przy wyborze przesyłki kurierskiej pobraniowej: 30,75 zł brutto,
  • w przypadku wyboru opcji odbioru osobistego: nie jest pobierana opłata za dostawę,
  • w przypadku dokonywania regularnych zamówień za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, istnieje możliwość ustalenia indywidualnych warunków dostawy,
  • dla produktów o niestandardowych wymiarach (np. zamki listwowe), do ww. kosztów dostawy należy doliczyć dodatkową opłatę w wysokości 55,00 zł brutto.

Koszty zwrotów:

  • koszty zwrotu produktów ponosi Kupujący; Sprzedawca zwraca Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia zamówionych produktów, z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę.